12W RGBW УПТ регулира со потенциометар Smart Led Mesh светлината предводена таванот паѓачки 12watt WiFi вградна

Краток опис:

 • Моќност: 12W (6W, 18W е достапна)
 • Боја: RGB + (2700K-6500K)
 • Придушувач опсег: 2% -100% RGBCW
 • Интелигентната LED вградна светилка.
 • Униформност на осветлување.
 • Поддршка за Bluetooth + WIFI + Гласовна контрола.
 • Работа со Амазон Алекса / Google Дома / IFTTT.
 • Погоден за различни дома стил за подобрување на квалитетот на животот.

 • Испорака пристаниште: Шенжен
 • Опис: 12W RGBW регулира со потенциометар Smart Led Mesh светлината
 • Испратете ни ја вашата порака: